Kontakt

Drevenica Diana

mobil:
+421 905 79 22 14
e-mail:
andreaskandikova@gmail.com

GPS: 49.253473,19.040072

   mapaVitajte v drevenici Diana

 

 

Nová drevenica pozostáva z dvoch samostatných apartmánov. Každý ma samostatný vchod. Maximálna kapacita 1 apartmánu je 5 osôb. Celková kapacita  je 10 osôb. Na prízemí každého apartmánu sa nachádza chodba, obývacia izba s krbom (krbové drevo) a jedálenským kútom, kuchyňa, WC. V podkroví sa nachádza 1x dvojlôžková spálňa, 1x trojlôžková spálňa, kúpeľňa, WC. K dispozícii je aj detská prenosná postieľka. V obývacej izbe je k dispozícii LCD televízor so satelitným príjmom a v celom objekte je možnosť pripojenia sa na Wi-Fi internetovú sieť. V lete je možnosť vonkajšieho posedenia na terasách.


Poskytujeme príjemné a luxusné ubytovanie pre rodiny s deťmi, pre mladé a  staršie páry. V blízkosti drevenice (15 m) sa nachádza moderný penzión Vŕšky s výbornou reštauráciou s detským kútikom a vonkajším detským ihriskom. Na svoje si prídu aj vyznávači piva, lebo súčasťou penziónu je aj 1 horský pivovar. Priamo pod naším rezortom (200 m) sa nachádza relaxačno-informačné centrum  Terchovec a lanový park pre deti. Súčasťou Terchovca je vodný svet  (bazény, sauny, vírivka), posilňovňa, biliard a bowling... Terchová ponúka veľa možností športového vyžitia ako i aktívnej rekreácie v zimnom i v letnom období. V blízkosti (500m) sa nachádza malé lyžiarske stredisko Gavurky s Jánošíkovou kolibou, kde máte možnosť ochutnať tie najlepšie bryndzové halušky v celej Terchovej. Asi 3 km od nás sa nachádza veľké lyžiarske stredisko Ski Vrátna, kde je štvorsedačková lanovka a detská lyžiarska škôlka s možnosťou zapožičania lyžiarskych potrieb. Súčasťou lyžiarskej škôlky je aj malý vlek. Parkovanie v stredisku Ski Vrátna je zdarma. Objavte 280 kilometrov turistických a cyklistických trás v malebnom horskom prostredí Malej Fatry a určite neoľutujete.

 

Cena ubytovania v lete 50 Eur/noc/apartmán/5 ľudí
Cena ubytovania v zime 60 Eur/noc/apartmán/5 ľudí

 

Ubytovanie poskytujeme minimálne na 2 noci. V cene nie je zahrnuté: posteľná bielizeň, uteráky a záverečné upratovanie. Posteľnú bielizeň a uteráky Vám vieme objednať z penzionu Vŕšky za poplatok 3,40 Eur/osoba. Môžete si však priniesť aj vlastné. Záverečné upratovanie je vo vo výške 10 EUR/apartman. Kľúče od chaty sa preberajú na recepcii Penziónu Vŕšky, kde je potrebné uhradiť aj kauciu 50 EUR a poplatok za záverečné upratovanie. Kaucia Vám bude vrátená po odovzdaní a skontrolovaní chaty.
Storno podmienky: do 15 dní pred nástupom 0%, od 15-7 dní pred nástupom 50% a 7 a menej pred nástupom 100%.

 

ikona-reservation2 ikona-fotogaleria ikona-aktivity